Kufieta

Sposoby płatności

Sposoby płatności

 

 Płatność za pobraniem

Wybierając ten sposób płatności, za przesyłkę zapłacisz przedstawicielowi Poczty Polskiej lub kurierowi DHL w momencie odbioru przesyłki. Należność za przesyłkę możesz również uregulować na poczcie. Do kosztów przesyłki należy dodac 5 zł jako koszt płatności za pobraniem.

Na kwotę zapłaty składa się koszt zamówionego towaru oraz koszt przesyłki. Jeżeli wartość zamówionego towaru jest wyższa niż 250 zł, koszt dostawy ponosi nasza firma.

Płatność kartą kredytową i przelewem.

Wpłaty przyjmowane są na konto:

DEUTSCHE BANK 41 1910 1048 2781 0666 2190 0001

Honorujemy karty Visa oraz Mastercard .

Przyjmujemy następujące przelewy elektroniczne:

szybki przelew z mBanku – mTransfer, szybki przelew z MultiBanku – MultiTransfer, szybki przelew z Inteligo – Płacę z Inteligo, szybki przelew z BZ WBK – Przelew24, szybki przelew z ING – Przelew z ING, szybki przelew z BPH – Przelew z BPH, szybki przelew z NORDEA – Płać z Nordea, szybki przelew z PKO BP – Płacą z PKO BP Inteligo oraz przelew tradycyjny – Poczta Polska oraz inne uprawnione placówki.

płatności on-line

 

Operacje finansowe obsługiwane są przez system Płatności.pl, który zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Zasady bezpieczeństwa Płatności.pl

Wymiana informacji pomiędzy sklepem/serwisem oraz bramkami jest szyfrowana w oparciu o technologie SSL. Docierają one do banku w sposób w pełni bezpieczny i nie są narażone na kradzież.

Nad prawidłowym przebiegiem realizacji transakcji, czuwa wyspecjalizowana sekcja bezpieczeństwa , a także profesjonalny Dział Obsługi Użytkownika. Wszystkie transakcje poddawane są monitoringowi.

Więcej o zasadach bezpieczeństwa zobacz tutaj.

 

wstecz